شرکت مهندسین مشاور شالوده خاک اقدام به برگزاری دوره آموزشی تخصصی با موضوع ژئوتکنیک در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان نمود.

 

اولین روز دوره آموزشی تخصصی ژئوتکنیک در روز شنبه مورخ 23/05/95 در کلینیک مادر تخصصی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد. این دوره با حضور جمعی از  مدیران و کارشناسان سازمانها و ادارات دولتی استان گلستان از جمله؛ جهاد کشاورزی استان گلستان، آب منطقه ای گلستان، آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستایی برگزار گردید و در پایان دوره آموزشی گواهینامه شرکت در دوره به شرکت کنندگان توسط کلینیک مادر تخصصی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اعطا خواهد شد.

در این دوره دکتر جواد نظری افشار دکترای مهندسی عمران ژئوتکنیک، عضو انجمن ژئوتکنیک ایران، دبیر کمیته تخصصی ژئوسنتتیک و مسئول واحد آموزش کمیته تخصصی ژئوسنتتیک به تشریح موضوعات کاربردی مکانیک خاک، مهندسی پی، مهندسی ژئوسنتتیک و بهسازی زمین با ستون سنگی می پردازد تخصصی ژئوسنتتیک و مسئول واحد آموزش کمیته تخصصی ژئوسنتتیک به تشریح موضوعات کاربردی مکانیک خاک، مهندسی پی، مهندسی ژئوسنتتیک و بهسازی زمین با ستون سنگی می پردازد. 
نظر شماشرکت مهندسی شالودهخاک نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.

لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.

نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.