جشن بزرگ پایان سال شرکت شالوده

پنجشنبه 27اسفند ماه 1394 هتل باباطاهر گرگان شاهد برگزاری جشن با شكوه خانواده بزرگ شرکت مهندسین مشاور شالوده خاک بود، دراین مراسم، كاركنان دفترمركزی، دفتر تهران، کارگاه ها و آزمایشگاه ها به همراه مدیران ومعاونین و  هیئت مدیره شرکت، گردهم آمدند تا به رسم هر ساله با سالی که گذشته،خداحافظی کرده وگرم و صمیمانه به سال آینده سلامی کنند و همراه با یكدیگر پایان یك سال كار و تلاش را جشن بگیرند.
افتتاحیه این مراسم با تلاوت قرآن كریم و سپس نواختن سرود ملی آغاز شد. مجری برنامه با خیرمقدم به میهمانان جشن را آغاز نمودند و پس از گذراندن ساعاتی خوش در کنار یکدیگر به همراه سخنانی از مدیر عامل و هیات مدیره و معاونین شرکت و مراسم موسیقی و نهار و اهدا هدایا مراسم را به پایان رساندند.
مهندس حسین عرب عامری رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت در این مراسم طی بیاناتی كوتاه ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از هیات مدیره و همكاران در کلیه بخش های شرکت، اظهار داشتند: در سالی که گذشت با تمام مشکلات اقتصادی وارده بر شرکت تمام سعی و تلاش بر این بود که بتوانیم به برنامه های تدوین شده سال 94 طبق سند استراتژیک 5 ساله شرکت دست پیدا کنیم. خدا را شاکریم که با همت اعضای هیات مدیره و شما همکاران گرامی در تمامی بخش های شرکت به این اهداف نائل شدیم. امیدوارم در سال 95 نیز با همت عالی شما عزیزان شروع کنیم و با توکل به پروردگار و حمایت اعضای هیات مدیره همچنان پله های ترقی را طی کنیم. امید است در سال آتی بتوانیم به پروژه های برون مرزی راه پیدا کنیم.

در ادامه این مراسم مهندس حسین زنگنه معاونت اداری مالی شرکت و سرپرست حوزه کسب کار نیز با تبریک فرارسیدن نوروز باستانی از یکسال تلاش کارکنان تقدیر و تشکر نمود و جشن پایان سال را گردهمایی مهمی برای گرفتن انرژی مثبت  در همکاران و تقویت مثبت عملکرد در سال آتی دانستند.

در این مراسم همچنین مهندس فرداد آقایان معاونت فنی اجرایی و مهندس مهدی عرب عامری یکی از اعضای هیات مدیره شرکت بیاناتی را در خصوص شرکت و پیشرفتهای یکسال گذشته داشتند.  در ادامه این مراسم با عکس یادگاری صرف نهار و مراسم قرعه کشی به پایان رسید.   
نظر شماشرکت مهندسی شالودهخاک نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.

لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.

نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.