پیام تبریک مدیر عامل

 

همکاران محترم

با سلام و احترام

بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیات نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سر آغازی مجدد در زندگی انسان قرار دهد.

سالی دیگر را در کنار هم کهنه می کنیم و خداوند را شاکریم که در آستانه سال نو باز هم در کنار هم پایان و شروعی دوباره را جشن می گیریم.  

سال 94 را با همه سختی ها و مشکلات به لطف پروردگار و عزم راسخ شما همکاران پشت سر گذاشتیم و همچنان استوار و پایدار در راستای چشم انداز شرکت در مسیر توسعه گام  بر می داریم.   

در آستانه سالی دیگر همچنان پابرجا با همراهی شما عزیزان در خانواده بزرگ شالوده تا رسیدن به اوج و شکوفایی گام بر میداریم. امید است در سایه الطاف الهی و همراهی سختکوشانه شما عزیزان در راه اعتلای گروه شالوده در داخل و خارج از مرزهای ایران گام بر می داریم. 

ضمن تحسین و تقدیر از تلاش  یکایک همکاران عزیز، فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوه گاه زندگانی را به کلیه همکاران محترم و خانواده معززشان صمیمانه شادباش می گویم. امید است سال 1395 سالی پر از خیر و نیکی، همراه با پیشرفت برای شرکت و شما عزیزان باشد و این عید سعید با تحول قلب ها و رویش معنویت در انسانها همراه باشد. سالی سرشاز از خیر و خوشبختی  برای شما آرزومندم.

 

 

حسین عرب عامری

مدیر عامل  
نظر شماشرکت مهندسی شالودهخاک نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.

لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.

نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.